Krajan Meble

Zapraszamy do współpracy

Firma KRAJAN MEBLE działa na rynku nieprzerwanie od 1990 roku. Produkcja mebli twardych od samego początku realizowana była z wykorzystaniem nowoczesnej technologii i sprzętu. Pasja, z jaką tworzymy nasze meble, sprawiła, że przez lata działalności zyskaliśmy zaufanie wielu klientów indywidualnych, jak i korporacyjnych. Wysoka jakość oraz nietuzinkowy design to cechy, jakimi charakteryzują się produkowane przez nas meble. Rola producenta mebli twardych jest niezwykle zobowiązująca dla nas, dlatego też poza zdobytym do tej pory doświadczeniem cały czas śledzimy bieżące trendy oraz rozwój technologii w branży meblowej. Wiedza przez nas zdobyta w produkcji sprawiają, że wytwarzane przez nas meble charakteryzują się niespotykaną stabilnością i wytrzymałością.

Jesteśmy firmą, która poprzez swój bogaty asortyment: meblościanki, nowoczesne systemy, meble dziecięce, kuchenne, szafy, garderoby, komody , ławy, sypialnie i wiele innych, starając się zaspokoić potrzeby klienta! Do produkcji wykorzystujemy materiały o wysokiej jakości, długiej żywotności i bogatej palecie kolorów oraz wzorów.

Zapraszamy do współpracy odbiorców polskich i zagranicznych. Zależy nam na budowaniu trwałych i stabilnych relacji partnerskich z nabywcami. Efektywna współpraca to gwarancja Naszego sukcesu.