wybierz język:

Strona główna / O firmie

rozmiar tekstu: A A A

O firmie

Firma "MEBLE-KRAJAN" powstała w maju 1990 roku. Założycielem firmy oraz Dyrektorem Generalnym jest Zbigniew Ciesielski. Ponad 23-letnia historia firmy dała jej trwałą i pewną pozycję w branży meblowej na rynku krajowym jak i zagranicznym. Nowoczesne wzornictwo, rzetelne wykonanie, szybkie tempo realizacji zamówień to atrybuty, które zapewniają nam stabilną pozycję na rynku meblowym i świadczą o dynamicznym rozwoju naszej firmy.

Wzrost mocy produkcyjnych zawdzięczamy ciągłemu rozwojowi technologii. Proces produkcyjny jest w znacznym stopniu zautomatyzowany. Większość obrabiarek posiada sterowanie numeryczne, umożliwia to osiągnięcie wysokiej jakości produkowanych mebli. Własne zaplecze produkcyjne pozwala na konkurencyjne ceny wyrobów, każdy klient znajdzie produkt zaspokajający jego wymagania i możliwości finansowe.

Okres ostatnich lat działalności firmy to intensywne, wieńczone sukcesami pozyskiwanie partnerów handlowych w kraju i za granicą. Mamy nadzieję, że i Państwo wkrótce znajdą się w tym gronie.

Naszym celem jest tworzenie funkcjonalnych i wygodnych mebli - pokojowych, kuchennych, sypialnych, biurowych i systemowych. Część naszego asortymentu prezentujemy Państwu na łamach naszej strony.

Nasze meble zasługuje na uwagę ze względu na wysoką jakość, ich walory estetyczne i atrakcyjną cenę. Serdecznie zapraszamy do szerokiej współpracy życząc Państwu satysfakcji z użytkowania naszych wyrobów.


Nasze meble

System Nevada
System Nevada
System Capri
System Capri
System Grand
System Grand
SYSTEM HAWANA
SYSTEM HAWANA
MEBLOŚCIANKA WEGAS
MEBLOŚCIANKA WEGAS
MEBLOŚCIANKA CEDRON
MEBLOŚCIANKA CEDRON
SYSTEM HAWANA
SYSTEM HAWANA
copyright © krajan.pl Realizacja: Intellect.pl